Одноетапна зубна імплантація (негайна імплантація)

Одноетапна імплантація зуба – відмінне рішення в стоматологічної імплантології, коли потрібно терміново відновити естетику та цілісність посмішки. При звичайній імплантації слід чекати кілька місяців для приживлення імпланту, що завжди можливо для пацієнта. Одна річ, коли випадає жувальний зуб, відсутність якого непомітна навіть за широкої посмішки і можна чекати місяці. Інша річ, коли потрібно відновити передній зуб або будь-яку із зони посмішки. Для цього якраз і підходить метод із миттєвим навантаженням.

Розрізняють кілька видів одноетапної імплантації:

1) Одноетапна імплантація з негайним навантаженням. Імплант встановлюють відразу після видалення зуба, протезування відбувається тільки після загоєння, яке відбувається у закритій порожнині;

2) Миттєва одноетапна імплантація зубів, з формувачем ясени. Додатково до імплантату лікар встановлює формувач ясен, щоб м’які тканини правильно наростали;

3) Одноетапна імплантація з миттєвим навантаженням. Роль протезу виконує тимчасова коронка, яка і приховує проміжок, доки титановий стрижень вживлюється в кістку.

Як відбувається негайна імплантація?

Переваги миттєвої імплантації

Одноэтапная зубная имплантации

Умови проведення одноетапної імплантації

Одноетапна імплантація зуба дозволена при:

 • загальний задовільний стан організму пацієнта;
 • достатню щільність кісткової тканини та необхідної товщини. Це дозволить надійно зафіксувати імплантат, довжина якого може сягати 1,6 мм;
 • достатній обсяг м’яких тканин, щоб знерухомити імплант і дозволити правильно формуватися ясна;
 • наявності здорових зубів у ряду. На них розподілятиметься навантаження, що зменшить тиск на імплант для швидкого приживлення.

Одноетапну імплантацію найчастіше проводять у молодих пацієнтів зі здоровими натуральними зубами, наприклад, щоб швидко усунути дефект від зуба внаслідок травми.

Встановлюючи імплант відразу після видалення хворого зуба пацієнт попереджає зміни структури кісткової тканини. Тому в деяких випадках бажано відразу відновити цілісність зубного ряду, ніж вичікувати період загоєння при звичайній імплантації.

Многим віковим пацієнтам неможливо провести одноетапний метод, і рекомендується класична двоетапна імплантація. Вона також ефективна та повністю відновлює функціональність та красу посмішки.

Протипоказання до одномоментної імплантації

Одномоментну імплантацію заборонено проводити при:

 • хвороби кісткової системи;
 • хвороб крові;
 • порушення в роботі нервової системи;
 • онкології;
 • венеричні захворювання;
 • туберкульоз;
 • аутоімунних патологіях;
 • зниження імунітету;
 • вагітності, годівлі та пацієнтам віком до 18 років.

Існують також відносні протипоказання, за яких не можна проводити одноетапну імплантацію, але які можна виправити і тоді пройти процедуру:

 • погана гігієна ротової порожнини;
 • запалення ясен;
 • карієс та його ускладнення;
 • неправильний прикус.

За наявності якогось протипоказання не потрібно відмовлятися від лікування. Сучасна стоматологія пропонує різні способи відновлення зубів, тому приходьте на прийом і лікар підбере оптимальну методику особисто для вас.

І одноетапна і класична імплантації ефективні, якщо проведені фахівцем, тому не можна сказати, що якийсь метод кращий, ніж інший, хоча кожен має свої переваги.

Одноетапну імплантацію слід проводити відразу після видалення зуба, тому вибрати спосіб потрібно до екстракції.

Одноетапна імплантація зубів за один день – відмінний варіант, коли потрібно відновити передні зуби або виправити дефекти зони посмішки.

Фахівці клініки Денталіка використовують сучасні техніки імплантації та гарантують естетичний та довготривалий результат. Записуйтесь до нас на прийом, і ми підберемо оптимальний вид терапії.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

 • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
  Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
 • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
  Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
 • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
  Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам