Шинування щелепи

Шинування зубів – це спосіб зафіксувати зуби, щоб зупинити їх розхитування та випадання. Найчастіше шини використовують при пародонтологічних захворюваннях. Застосовують кілька методів шинування, які практично не мають протипоказань та гарантовано ефективні. Це оптимальна терапевтична процедура в пародонтології при атрофії кісткової тканини.

Шина для зубів незамінна при захворюваннях ясен та переломах щелепи. Вона не тільки зупиняє зміщення та розхитування, а й розподіляє жувальне навантаження, що допомагає швидше оздоровити навколозубні тканини. Також з допомогою шини можна відновити цілісність зубного ряду, використовуючи протези чи коронки.

Коли застосовують шинування зубів

Види шинування зубів

Шинирование зубов

Як роблять шинування зубів

Спочатку відбувається підготовка до процедури. Клієнт приходить на консультацію, де лікар проводить ретельний огляд та діагностику, оцінюючи в якому стані кісткова тканина та зубне коріння.

Далі слід провести санацію ротової порожнини: вилікувати карієс та гострі захворювання. Перед самим шинуванням лікар проводить професійне чищення зубів, після чого:

 • якщо потрібно, використовують анестезію;
 • формують борозни на внутрішній коронковій частині зубів;
 • укладають шину в борозенки;
 • фіксують шину композитним матеріалом.

Це стандартний спосіб, але можуть бути відмінності за різних типів шин. Пацієнт звикає до шини в середньому на добу. Хоча шини міцні, але неправильний догляд може призвести до поломки.

Як доглядати за зубами, щоб зберегти цілісність шини та не заважати лікуванню?

 • чистити зуби після кожного прийому їжі;
 • включити в ранкове та вечірнє очищення зубну нитку та по можливості іригатор;
 • відмовитись від дуже твердих продуктів. Або є їх подрібненими;
 • уникати занадто холодних та гарячих страв.

Сколько стоит шинирование зубов

Ціни на шинування зубів різняться залежно від методу та матеріалу шини. Приватна стоматологія Денталіка пропонує конкурентоспроможні ціни на цю процедуру, при цьому гарантує ефективність лікування.
Ми використовуємо якісні перевірені матеріали, які показують чудовий результат.

Шинування зубів покликане зберегти зуби, і найчастіше використовують при патологіях пародонту. Необхідність шинування визначає тільки лікар, він порекомендує який тип шини встановити, враховуючи клінічну картину.

Приходьте до нас на консультацію, і ми підберемо оптимальний та ефективний спосіб лікування.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

 • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
  Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
 • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
  Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
 • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
  Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам