Наші лікарі

Малевич Олена Олегівна

Ортодонт

Сулима Надія Миколаївна

Стоматолог – ортопед

Покідін Євген Олександрович

Лікар-стоматолог

Ейсмонт Анатолій Петрович

Хірург – стоматолог

Распутіна Галина Миколаївна

Дитячий стоматолог

Павліченко Анастасія Олегівна

Лікар стоматолог

Наші послуги

01

Гігієна порожнини рота у Дніпрі

Гігієнічне чищення та відбілювання зубів за інноваційними технологіями

Детальніше

02

Дитяча стоматологія Дніпро

Лікування зубів дітям будь-якого віку

Детальніше

03

Ортодонтія для дорослих та дітей

Виправлення прикусу, брекети, пластини, капи

Детальніше

04

Ортопедична стоматологія

Протезування, імпланти, часові конструкції...

Детальніше

05

Напрями послуг імплантології

Детальніше

06

Клініка терапевтичної стоматології у Дніпрі

Лікування карієсу, реставрація зубів, відновлення зубів.

Детальніше

07

Хірургічна стоматологія

Імплантація, лікування запалень, видалення зубів.

Детальніше

08

Напрями послуг пародонтології

Детальніше

09

Стоматологія для вагітних

Профілактика захворювань зубів, консультації для вагітних

Детальніше

Лікарі стоматологи у клініці Денталіка (Дніпро)

Посмішка – одне з головних прикрас, подарованих нам природою. Не завжди вдається зберегти зуби здоровими та білими, але покуштувавши лікаря стоматолога, ви знову впевнено посміятиметеся і з комфортом будете насолоджуватися їжею.

Сучасна стоматологія — це широка сфера, тому стандартного поняття “стоматолог” недостатньо, щоб позначити конкретну специфіку роботи лікаря. Зуби схильні до різних патологій, які лікують різні фахівці.

Лікар стоматолог-терапевт

Найвідоміша спеціалізація дантистів. Стоматологи-терапевти займаються лікуванням карієсу, пульпітів та періодонтитів. Ставлять пломби, проводять терапію кореневих каналів.
Якщо проблема не належить до його компетенції, огляд лікаря стоматолога терапевта допоможе визначити подальший профіль стоматологічної допомоги.

Лікар стоматолог-ортопед

Робота стоматолога-ортопеда протезування зубів. Вони встановлюють вініри, вкладки, коронки, знімні та складні незнімні протези, зокрема протезування на імплантах (після того, як імпланти встановить стоматолог-імплантолог).

Лікар стоматолог-імплантолог

Як відомо з назви спеціалізації, цей лікар встановлює імпланти для зубного протезування. Імплантологи добре знаються на анатомії щелепно-лицьової області, знають які системи імплантації підходять у тому чи іншому випадку.

Лікар стоматолог – ортодонт

Ортодонт – лікар, який створює гарну посмішку. Якими б не були дефекти, використовуючи платівки, незнімні апарати, трейнери чи брекет-системи, зубний лікар усуне дефекти прикусу та нерівності зубного ряду. Ортодонти працюють і з дітьми, і з дорослими, тому у будь-якому віці можна отримати рівні зуби та гарну усмішку.

Лікар стоматолог – пародонтолог

Пародонтологи лікують захворювання тканин пародонту та ясен, проводять професійну гігієну ротової порожнини, звільняючи зуби від зубного каменю. Лікування та спостереження за такими пацієнтами проводиться систематично і протягом тривалого часу, іноді довічно.

Лікар стоматолог – хірург

Хірурги у стоматології видаляють зуби при вкрай занедбаних випадках хвороби, або за потребою, наприклад, перед ортодонтичним лікуванням.

Також хірурги виконують зубозберігаючі операції, оскільки головне у сучасній стоматології — максимум зусиль, аби зберегти зуб. Досвідчені стоматологи-хірурги проводять хірургічний етап імплантації зубів.

Дитячий стоматолог

Дитячий зубний лікар лікує молочні зубки, проводить сріблення. Профілактичні огляди у дитячій стоматологіі важливі не лише для здоров’я, а й краси майбутньої дорослої посмішки.

Дитячий стоматолог вчасно помітить початкове порушення прикусу та направить на лікування до ортодонту, яке у ранньому віці проходить максимально швидко та ефективно.

Таким чином, кожною зубною проблемою займається профільний спеціаліст, що гарантує ефективне лікування.

Якщо вам потрібно поставити запитання лікареві стоматологу, записуйтесь на прийом, і лікар успішно вирішить проблему, повернувши здоров’я та красу посмішки.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам