Відгуки

Likarni.com 5 відгуків

7.1/10

Наталя

Джерело:Google

Лікар справив гарне враження, проконсультував. Сьогодні видалила зуб у нього. Все добре, швидко, дуже професійно, я задоволена. Лікар дуже сподобався. Відгук дуже позитивний. Лікар був уважним, кваліфікація мене влаштувала, у мене був складний випадок, він добре впорався з ним.

25.01.2016

Вікторія

Джерело:Google

Лікар провів мені невелику операцію, мені все дуже сподобалося, лікар чудовий. Очікування прийому 2 тижні – виправдало себе. Однозначно варто відвідати цю клініку!

20.10.2010

Катерина

Джерело:Google

Дуже хороший доктор Малевич Олена, просто чудовий, до неї звертатимемося. Дуже приємна жінка, яка до дитини поставилася з розумінням, змогла знайти підхід, видно професіоналізм, все докладно розповіла, що потрібно робити, зорієнтувала за вартістю та процедурами. Залишилися дуже задоволені.

16.09.2015

Єлизавета

Джерело:Google

Дуже сподобалася затишна обстановка та уважність лікаря. Лікар дала корисну інформацію щодо нашого лікування, дуже позитивний візит, задоволені.

04.11.2011

Марина

Джерело:Google

Лікарка була дуже приємна жінка, культурна, ввічлива, з дитиною була дуже акуратна. Добре все пояснила, розповіла про всі ризики, які можуть бути і як правильно все це коригувати, призначила подальше лікування. Все було чітко й у справі. Прийом задоволені. Дякую.

20.05.2019

Влада

Джерело:Google

Лікар, до якого потрапили, дуже грамотна та хороша жінка, виклала повністю нашу проблему, все було доступно і зрозуміло, знайшла підхід до дитини, і ми не проти ще раз прийти до неї на прийом. Візитом залишилися дуже задоволені

24.02.2020

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

  • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
    Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
  • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
    Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
  • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
    Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Безкоштовна консультація з будь-яких питань

Наші послуги

01

Гігієна порожнини рота у Дніпрі

Гігієнічне чищення та відбілювання зубів за інноваційними технологіями

Детальніше

02

Дитяча стоматологія Дніпро

Лікування зубів дітям будь-якого віку

Детальніше

03

Напрями послуг імплантології

Детальніше

04

Клініка терапевтичної стоматології у Дніпрі

Лікування карієсу, реставрація зубів, відновлення зубів.

Детальніше

05

Хірургічна стоматологія

Імплантація, лікування запалень, видалення зубів.

Детальніше

06

Ортодонтія для дорослих та дітей

Виправлення прикусу, брекети, пластини, капи

Детальніше

07

Напрями послуг пародонтології

Детальніше

08

Ортопедична стоматологія

Протезування, імпланти, часові конструкції...

Детальніше

09

Стоматологія для вагітних

Профілактика захворювань зубів, консультації для вагітних

Детальніше

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам