Імплантація зубів Дніпро

Зубна імплантація – це сучасний та ефективний спосіб відновити естетику та здоров’я посмішки. Крім ідеального зовнішнього вигляду штучних зубів, імплантація дозволяє зберегти обсяг щелепної кістки.

Якісна імплантація зубів повністю замінює втрачені зуби. Імпланти встановлюють без обточування сусідніх, на відміну інших методів протезування.

Втрата зуба – серйозна проблема не лише в естетичному плані. Довга відсутність зуба деформує весь ряд і зношує сусідні зуби через зростання навантаження. Це, у свою чергу, може погіршити процес пережовування та призвести до порушення роботи ШКТ.

Сучасна імплантація зубних протезів проходить без болю, дозволяє повністю відновити функціональність та зовнішній вигляд колишньої усмішки. Якісні імпланти служать десятки років, головне — правильне встановлення та регулярний ретельний догляд.

Види імплантації зубів

Етапи імплантації зубів

Установка имплантов

Показання до імплантації зубів

Імплантація зубів під ключ у Дніпрі — безпечний, естетичний та ефективний спосіб заповнити втрачені натуральні зуби, він показаний:

 • при одиночному дефекті, особливо якщо сусідні зуби повністю здорові, без пломб;
 • для заміни сусідніх зубів, що випали, коли потрібно відразу відновити 2-3 зуби;
 • для відновлення останніх зубів у ряді;
 • якщо втрачено всі зуби;
 • якщо у пацієнта діагностують підвищену чутливість до акрилатів, що входять до складу знімних протезів.

Протипоказання для імплантації зубів

Розрізняють абсолютні та відносні протипоказання. При абсолютних – імплантація кількох зубів чи одиничного дефекту заборонена і потрібно підбирати інший спосіб. До абсолютних відносять:

 • хвороби серцево-судинної та центральної нервової систем;
 • ВІЛ-інфекції та туберкульоз;
 • цукровий діабет;
 • проблеми зі згортанням крові;
 • онкологія;
 • алергія на знеболювальні.

Відносні протипоказання:

 • карієс;
 • запалення м’яких тканин;
 • погана гігієна ротової порожнини;
 • порушення прикусу.

Якщо для встановлення імплантів передніх зубів виправляють прикус, підготовка займе деякий час, враховуючи, як швидко рухатимуться зуби для правильного положення. Інші протипоказання легко усунути під час підготовки до імплантації.

Наявність протипоказань означає, що треба здаватися і відкладати відвідування стоматолога. Кожну проблему вирішують індивідуально, тому вам підберуть оптимальний спосіб відновити здорову посмішку. Головне — правильно вибрати клініку та фахівця.

Цена имплантации зубов

Зрозуміло, що кожного цікавить питання — скільки коштує імплантація зуба? Остаточна сума визначиться тільки після попередньої консультації, коли лікар проведе огляд і на підставі діагностики зрозуміє, який обсяг підготовчої роботи має бути. Вартість імплантації одного зуба під ключ або блок зубів також залежить від способу встановлення. Вставка імплантів у Дніпрі під ключ – дуже індивідуальна процедура.

У стоматологічній клініці Денталіка діють конкурентні ціни, враховуючи, що ми використовуємо якісні матеріали та конструкції. Імплантація ряду зубів – серйозна процедура, коли приживання і результат залежать не тільки від обладнання, а й від досвіду лікаря. Ефективність роботи наших лікарів підтверджують численні задоволені клієнти клініки.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

 • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
  Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
 • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
  Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
 • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
  Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам