Напрями послуг імплантології

Безкоштовна консультація з будь-яких питань

Послуги імплантології у Дніпрі

Стоматологічна імплантація – сучасний та затребуваний спосіб заміщення відсутніх зубів. Імплантація зубів не торкається сусідніх зубів, їх не потрібно обточувати, як наприклад, при встановленні мостоподібних протезів. Це одна з головних переваг цього методу в імплантології — пацієнт отримує новий зуб замість загубленого і зберігає здоров’я сусідніх зубів.

Переваги методу дентальної імплантації:

– за відчуттями штучні коронки, встановлені на імплантати, не відрізняються від натуральних зубів, дикція не страждає, відмінна фіксація, навіть знімних конструкцій.

– при жуванні навантаження рівномірно поширюється, що важливо для здоров’я кісткової тканини та ясен;

– і, нарешті, штучні зуби, встановлені на дентальному імплантаті, бездоганно виглядають. Ніхто не здогадається, що зуби не натуральні, а при ретельному догляді, вони будуть служити вам довгі роки.

Імплантологія в Україні — перспективний напрямок стоматології, тому постійно з’являються нові методики та інновації. Стоматолог імплантолог підбирає оптимальний спосіб, враховуючи клінічну картину, побажання пацієнта та умови у порожнині рота.

Технологія імплантації зубів

Имплантология в Днепре

Показання до імплантації зубів

Красива посмішка – одна з найкращих прикрас, дарованих природою. Дефект, як зуб, що не випав, не тільки псує зовнішню естетику посмішки, але і порушує правильне функціонування зубощелепної системи. Через проміжок сусідні зуби можуть зміщуватися, що порушує прикус і може стати причиною захворювань, як зубів, так і органів ШКТ.

Імплантологія вирішує ці проблеми. Коли фахівці рекомендують імплантацію:

  Якщо замінити потрібно тільки один зуб, при цьому сусідні з ним зуби повністю здорові. Інші методи передбачають обробку сусідніх зубів для фіксації протеза, що є нелогічним. Навіщо псувати здорові зуби? Один імплант ідеально заповнить проміжок, а коронка виглядатиме і відчуватиметься, як природний зуб, а сусідні зуби залишаться недоторканими;
 • якщо втрачено останні зуби в ряду. Це називається кінцевим дефектом зубного ряду. У цьому випадку встановлені імпланти будуть опорою для протезу;
 • адентія (коли відсутні всі зуби). Знімний протез у цьому випадку нема на що встановити, фіксуватися він буде погано, тому пацієнт може імплантувати всі зуби, або кілька для встановлення знімного протеза;
 • алергія на акрилати, які входять до складу знімних протезів. Або особлива чутливість, оскільки знімні конструкції часто дратують слизову.

Наш центр стоматологічної імплантології пропонує кілька варіантів, які підходять для конкретного пацієнта з огляду на клінічну картину. Тому пацієнт зможе підібрати спосіб імплантації на свій смак і бюджет.

Протипоказання до імплантації

Щоб уникнути ускладнення, пацієнт проходить ретельну діагностику та обстеження, і якщо виявлено протипоказання, вибирають альтернативний метод, щоб відновити втрачений зуб або групу зубів.

Розрізняють абсолютні протипоказання, коли стоматологічна імплантологія заборонена:

 • захворювання крові;
 • онкологія;
 • захворювання центральної нервової та серцево-судинної систем;
 • алергія на анестетик;
 • хронічні хвороби (цукровий діабет);
 • туберкульоз;
 • порушення в роботі імунної системи;
 • незадовільна гігієна ротової порожнини!

Відносні протипоказання, вилікувавши які, лікар після повторної діагностики, дозволяє імплантацію:

 • захворювання ендокринної системи;
 • запалення;
 • венерологічні захворювання;
 • захворювання скронево-щелепного суглоба.

Також розрізняють місцеві відносні протипоказання, які усувають перед імплантацією:

Послеоперационное наблюдение

Після встановлення імплантів пацієнт повинен ретельно стежити за гігієною ротової порожнини. Лікар дасть рекомендації для швидкого відновлення.

Загальні рекомендації після встановлення імплантів:

 • короткочасні крижані компреси на оперовану область;
 • дбайливе полоскання спеціальними розчинами;
 • відмова від фізичних навантажень та відвідувань лазень та саун (до тижня після операції);
 • прийом прописаних медикаментів.

Імплантологія в стоматології — досить просте оперативне втручання, тому реабілітація відбувається легко та швидко.

Імплантологи приватної стоматологічної клініки Денталіка мають колосальний досвід, що гарантує якісний результат.

З новими технологіями сучасної імплантології відкриваються нові способи відновити зубний ряд, тому якою б не була ваша проблема із зубами — приходьте на консультацію до хірурга-стоматолога клініки Денталіка, і ви знову знайдете красиву та здорову усмішку.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

 • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
  Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
 • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
  Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
 • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
  Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам