Двоетапна імплантація зубів

Двоетапна імплантація – це відновлення втрачених зубів, яке проводять у два етапи з інтервалом у 2-6 місяців.

Це традиційний, класичний спосіб імплантації зубів, тому вважається найбезпечнішим із гарантованим результатом, у 99% імплантати успішно приживаються. На відміну від одноетапного методу, при двоетапній імплантації постійний протез встановлюють, коли імплантат повністю прижився.

У сучасній Стоматологічної імплантології двоетапну методику зубів використовують найчастіше, оскільки у цієї процедури менш суворі вимоги. Крім того, двоетапні протези виготовляють у різноманітних варіаціях по довжині та ширині.

Показання та протипоказання для проведення двоетапної імплантації

Преимущества двухэтапной имплантации

Двухэтапная имплантация зубов

Особливості проведення двоетапної імплантації

Коли імплантат зуба остаточно зростається з кісткою, встановлюють формувач ясен, а потім абатмент, на якому фіксують протез.

Якщо кістковій тканині не вистачає щільності та об’єму – потрібна кісткова пластика. Це допоможе створити умови для надійної фіксації та приживлення імплантату.

Протез зуба не навантажують відразу після установки, тому коронку встановлюють через 2-3 місяці.

Етапи імплантації зубів

Последовательность имплантации зубов состоит из двух основных этапов и одного завершающего. На первых этапах с пациентом работает стоматолог-хирург, на завершающем (когда устанавливают коронки, видимую часть протеза) — стоматолог-ортопед. Сначала устанавливают протез, которому нужно от 2 до 6 месяцев, чтобы срастись с костью. После этого наступает второй этап, когда устанавливают формирователь десны и абатмент, а уже после фиксируют коронку или ортопедическую конструкцию.

Для успішного результату потрібно надійно закріпити імплантат зубів у кістковій тканині і точно розташувати для правильної установки майбутньої коронки.

Двоетапні імплантати унікальні за своєю конструкцією. Для максимальної надійності важливо правильно підібрати висоту наддесневої та внутрішньокісткової частин.

Головний мінус процедури — тривалість процесу. Поки імплантат приживається, пацієнту доведеться використовувати або знімну конструкцію, або ходити з видимим проміжком зубного ряду.
Але навіть із цим недоліком, двоетапна імплантація зуба затребувана завдяки своїй ефективності та безпеці. Будь-який дефект буде нівельований, а посмішці повернуто колишню естетику.

Перший етап імплантації

Перед процедурою лікар збирає анамнез і проводиться комплексне обстеження, важливо перевірити відсутність протипоказань. Фахівці оцінюють у якому стані знаходиться кісткова тканина, щоб підібрати оптимальний метод імплантації.

Після цього проводиться санація: лікують каріозні зуби, запалення, роблять професійне чищення.
Перед вживлення імплантату використовують місцеве знеболювальне.

Лікар розрізає і відшаровує ясна, формує в кістці ложе і вгвинчує імплантат, після чого ясна зашивають, а через тиждень знімають шви. Після цього починається процес приживлення імплантату в кістку, який триває від 2-х до 6-ти місяців. Складно сказати відразу, скільки точно часу триватиме остеоінтеграція, оскільки це визначають індивідуальні особливості кожного організму.

Другий етап імплантації зуба

Через деякий час лікар оцінює стан імплантату, і в разі успішного приживлення (а при двоетапній методиці так відбувається практично завжди) настає другий етап – встановлюють абатмент-конструкцію, на якій буде закріплена видима частина протеза.

Знову використовують анестезію, і лікар розрізає слизову оболонку, щоб визначити розташування імплантату усередині кістки. З титанового штифта виймають заглушку та встановлюють формувач ясен, який через час замінюють абатментом, перехідним елементом між коронкою та імплантатом.
Далі м’які тканини повинні загоїтися, це займає близько тижня, після чого хірургічна частина імплантації успішно завершується.

Завершальний етап імплантації

Лікар знімає зліпки, які вирушають до лабораторії для виготовлення індивідуальних коронок. Також у лабораторії підбирають та підганяють абатмент для кожного імплантату.

Двоетапна імплантація — це перевірений безпечний спосіб відновити зуби. У стоматологічній клініці Денталіка зібрано команду досвідчених фахівців, які гарантують успішний результат терапії.

Відновити красу посмішки – це легко і безболісно. Приходьте до нас на прийом і лікар підбере оптимальний спосіб індивідуально для вас.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

  • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
    Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
  • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
    Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
  • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
    Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам