Рівні зуби та правильний прикус – запорука здоров'я та впевненості в собі

Рівні зуби та правильний прикус – запорука здоров’я та впевненості в собі, які так необхідні дитині, особливо в період дорослішання. Чим відрізняється корекція прикусу у дітей від виправлення у дорослих?

У дітей прикус починає формуватися ще до прорізування молочних зубів, а закінчує своє оформлення вже в підлітковому віці, тому приступивши до лікування на ранніх етапах, можна максимально ефективно вплинути на розвиток щелепи та правильність прикусу, у той час як у дорослих доводиться коригувати патології, що вже оформилися. .

Ми рекомендуємо не відкладати виправлення на потім, а виправити все якомога раніше.

Причини порушення прикусу та методи виправлення неправильного прикусу

Класифікація неправильного прикусу у дітей

Исправление прикуса у детей

Симптоми неправильного прикусу у дітей

Очевидні ознаки того, що необхідне виправлення неправильного прикусу у дитини, батьки можуть побачити по сильному висування верхньої або нижньої щелепи, нерівним зубам у ряду, скупченості зубів, неправильному розташуванню зубів і наявності діастем (щілин між зубами).
Наявність проміжків між молочними зубами після 4 років не є проблемою. А навпаки, свідчить про зростання щелеп, що дозволить постійним зубам прорізатись без дефіциту місця.

Діткам складно жувати їжу, вони можуть часто скаржитися на те, що прикушують язик чи щоку, говорити, що щелепи чи м’язи обличчя болять та страждати від частих головних болів, порушується дикція.

Також неправильний прикус у дітей можна запідозрити, якщо:

Зовнішні симптоми, які говорять про те, що потрібне виправлення прикусу

При цьому не варто забувати, що зовнішні симптоми це ще не все.

При неправильному прикусі швидше стирається зубна емаль, зуби стають чутливими, часто травмуються щоки та язик. У ротовій порожнині можуть часто виникати хворобливі виразки, розвиватися проблеми з яснами.

Враховуючи тип порушення, дитині буде складно відкушувати їжу або жувати. Погане пережовування їжі – пряма дорога до проблем із ШКТ. Через порушення дихання дитина може часто хворіти на застуди і сезонні вірусні захворювання, а через часті захворювання ЛОР-органів – може розвинутися звуження верхньої щелепи.

І нарешті порушення прикусу у дітей можуть впливати на чіткість мови, а це в свою чергу відбиватиметься на поведінці дитини, вона може стати замкненою, небалакучою і нетовариською.

Виправлення неправильного прикусу в дітей віком — це не просто естетична процедура, це турбота про здоров’я дитини в цілому. Батькам важливо уважно стежити за стан зубів та за найменшої підозри звертатися до фахівців.

Як виправити прикус у дитини?

Сучасні ортодонти використовують різні методики виправлення.

Після ретельної діагностики ортодонт вирішує, який саме метод виправлення буде найоптимальнішим саме для вашого випадку.

Дорогі батьки, завжди пам’ятайте про те, що ваші діти потребують і контролю, і режиму, і суворості, і розуміння. Не слід боятися, що вони будуть незадоволені вами. Ваше завдання – наполягти на тому, що НЕОБХІДНО для їхнього майбутнього, здоров’я та краси.!

Тому настійно рекомендуємо не відкладати відвідування ортодонта, а вчасно розпочати виправлення прикусу у дитини, щоб у майбутньому вона змогла відкрито посміхатися і із задоволенням доглядати за своїми красивими здоровими зубами.

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Лікуючий лікар

Распутіна Галина Миколаївна

Посада: Дитячий стоматолог

Стаж:

40 років

Освіта:

Лікар дитячий стоматолог, лікар найвищої категорії. Член Асоціації дитячих стоматологів.

Лікуючий лікар

Фесенко Олена Олександрівна

Посада: Дитячий стоматолог

Стаж:

Понад 36 років

Освіта:

Вища, хірург-стоматолог

Вартість послуг

НаименованиеЦена
Постійна пломба в молочний зуб Ketak Molar500 грн
Постійна пломба в молочний зуб Gradia, Beatiful600 грн
Постійна пломба в молочний зуб Riva500 грн
Професійна гігієна порожнини рота без фторування (1щел.)300 грн
Професійна гігієна порожнини рота з фторуванням (1щел.)350 грн
Відновлення стінки молочного зуба200 грн
Пряме покриття пульпи МТА, Рутдент400 грн
Пряме покриття пульпи Biodentin500 грн
Пломбування канала молочного зуба Metapex (1 канал)200 грн
Пломбування канала молочного зуба ЦОЕ (1 канал)150 грн
Металева коронка на молочный зуб650 грн
Цементіровка коронки на постійний цемент250 грн
Естетична коронка45 у.о.
Індивідуалізація естетичної коронки400 грн
Цементіровка коронки на двокомпонентний цемент400 грн
Пломбування канала молочного зуба Foredent150 грн
Лікування кореневих каналів у жувальних молочних зубах1000 грн
Лікування кореневих каналів у передніх молочних зубах800 грн

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

  • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
    Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
  • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
    Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
  • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
    Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам