Напрями послуг пародонтології

Безкоштовна консультація з будь-яких питань

Послуги пародонтолога у Дніпрі

Пародонтологія — розділ стоматології, предметом вивчення, лікування та профілактики якого є навколозубні тканини (пародонт) та їх патології. До пародонту відносять усі органи та тканини, які розміщені навколо зуба – ясна, кісткова тканина, в якій розташований корінь зуба та зв’язковий апарат зуба.

Хвороби пародонту поширені серед пацієнтів, і часто проявляються кровоточивістю або почервонінням ясен, поганим запахом із рота та розхитуванням зубів.

На відміну від інших захворювань ротової порожнини, патології пародонту можуть тривалий час протікати безсимптомно і тільки лікар пародонтолог під час профілактичного огляду зможе визначити наявність тієї чи іншої хвороби на ранній стадії, і грамотно спланувати лікування пародонту.

Ігнорування проблем пародонту може призвести до втрати зуба, тому дуже важливо стежити за станом м’яких тканин ротової порожнини і проходити регулярні огляди у лікаря пародонтолога, і при необхідності провести лікування тканин пародонту.

Коли потрібна консультація лікаря-пародонтолога?

Причини пародонтологічних захворювань

Пародонтолог в Днепре

Які захворювання лікує пародонтолог?

Сучасна пародонтологія розрізняє кілька захворювань пародонту: гінгівіт, пародонтит та пародонтоз.

Методи лікування пародонту, які використовуються пародонтологами

Лікар – пародонтолог ретельно досліджує історію захворювань пацієнта: коли вперше з’явилися симптоми, що використовувалося для лікування або полегшення симптомів, чи подібні патології спостерігалися у родичів. Це допоможе визначити фактори ризику, і в деяких випадках перебіг хвороби, і надалі виконати комплексне лікування захворювань пародонту.

Під час огляду лікар пародонтолог оцінює кожен зуб, пломбу, коронку. Наявність нальоту та зубного каменю, рухливість зубів, наявність кровотечі або нагноєння.

Головний спосіб діагностування — зондування пародонтальної кишені та ортопантомограма, що дозволяє на знімку розглянути стан зубів, щелепних кісток та зубних перегородок, серійні прицільні рентгенівські знімки. Цифрове обладнання дозволяє лікарю пародонтологу максимально знизити променеве навантаження та ефективно оцінити стан пародонту.

Процес лікування у пародонтолога

Як відбувається лікування хвороб пародонту? Після огляду лікар пародонтолог може запропонувати та провести лікування пародонту:

Як ми вже говорили раніше, найкраще хворобу попередити або виявити на ранній стадії, що обійдеться більш простим та легким лікуванням.
При цьому навіть якщо у вас запущений випадок, не бійтеся та записуйтесь на прийом до нашої клініки. У нас зібрано команду найдосвідченіших лікарів пародонтологів, які успішно лікували дуже складні випадки захворювань пародонту.
Ми гарантуємо комфортне лікування та найкращий з можливих результатів!

Безкоштовно проконсультуємо
з будь-яких питань

Стоматология DENTALIKA IconСтоматология DENTALIKA

вулиця Юрія Савченка, 3, Дніпро

4,3 71 reviews

  • Avatar София Карасева ★★★★★ неделю назад
    Превосходно , быстро и за соответствующую цену. Зуб перевели в порядок идеально. Персонал вежливый и видно насколько все грамотные специалисты своего дела, даже ассистенты высшего уровня. В какой бы клинике не была , в Днепре это уж точно … More лучшая клиника!!!
  • Avatar ШухратИК ★★★★★ 2 месяца назад
    Был на приеме у хирурга Анатолия Петровича Эйсмунда, доктор удалил мне 2 зуба мудрости, верхний и нижний с одной стороны одновременно, операция прошла быстро и безболезненно, все зажило за неделю. На консультации (причём бесплатной) у Малевич … More Елены Олеговна с планировали мероприятия по выравниванию зубов(нужны брекеты). Почистил зубы у Юлии Сергеевна Рудзинской, и полечил кариес у Деевой Елены Ивановны. Всё было на '' высоте''.Благодарю всех за профессионализм и комфортные условия в клинике.
  • Avatar Tamila K ★★★★★ месяц назад
    Очень благодарна Деевой Елене Ивановне за высокий профессионализм и чуткое отношение к пациенту. Её работа с корневыми каналами виртуозна! В целом клиника производит приятное впечатление. Спасибо!

Нагороди стоматології «Денталіка»

Записатися на прийом

Залишіть заявку і наш адміністратор зв'яжеться з Вами найближчим часом

Ваші персональні дані не будуть передані третім особам